• Netlog | Varování


Vyhledávej v nejúžasnější online komunitě s milióny členů a tisíci skupin.
Android aplikace

Měj v kapse celou svoji síť přátel díky Netlog aplikaci pro Android! Omrkni, co tví přátelé dělají, skoukni jejich obrázky, napiš jim do knihy návštěv nebo pošli zprávu.

Rychlé vyhledávání

Vyhledávejte profily uživatelů tak rychle jak jen to je možné, využijte bezvadný filtr, který mimo jiné nabídne vyhledávání podle koníčků, zájmů, ale třeba i barvy vlasů, očí nebo váhy.

Vytvoř si účet zdarma

Budeš mít svůj vlastní profil s blogem, knihou návštěv, fotoalbem, videi, hudbou, akcemi a vybírat mezi spoustou profesionálně vytvořených vzhledů profilu.


Netlog | Varování

Bacha na hackry z Netlogu: Ukradou vám databázi... Začalo to velkou hloupostí. Přišel spam: Od: Netlog - Hana carlton je tvůj přítel na webu Netlogu! Datum narození: 12/06/1970. Místo: Silver Spring (Maryland) United States. Mateřský jazyk: Čeština. Hledám přátelství. Vztahy: Vdaná... Místo toho, aby byl mnou ten nevyžádaný e-mail vymazán, převládla ve mně zvědavost, kdo že by se to chtěl stát mojí přítelkyní a napsal své jméno, příjmení, datum narození a že jsem kluk. Ani jsem nepřemýšlel, kde vzal Netlog, resp. Hana Carlton z USA, moji e-mailovou adresu. Poté zahltily emailovou schránku desítky spamů, tedy asi odezva přátel na moje vyzvání. Stálo v ní:

"Vytvořil(a) jsem si Netlog profil s mými obrázky, videi, blogy pokračování

Sponzorované odkazy

Nejlepší online seznamka - Seznamte.se. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Badoo přihlášení je opravdu velice jednoduché a snadné. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací internetové služby Netlog.com a mají pouze informativní charakter.