• Netlog | Použití


Vyhledávej v nejúžasnější online komunitě s milióny členů a tisíci skupin.
Android aplikace

Měj v kapse celou svoji síť přátel díky Netlog aplikaci pro Android! Omrkni, co tví přátelé dělají, skoukni jejich obrázky, napiš jim do knihy návštěv nebo pošli zprávu.

Rychlé vyhledávání

Vyhledávejte profily uživatelů tak rychle jak jen to je možné, využijte bezvadný filtr, který mimo jiné nabídne vyhledávání podle koníčků, zájmů, ale třeba i barvy vlasů, očí nebo váhy.

Vytvoř si účet zdarma

Budeš mít svůj vlastní profil s blogem, knihou návštěv, fotoalbem, videi, hudbou, akcemi a vybírat mezi spoustou profesionálně vytvořených vzhledů profilu.


Netlog | Použití

Cílem Netlogu je aby si každý nový člen vytvořil svou vlastní stránku. Na ni si pak, jako na mnoha dalších webech, umístí své základní údaje, vyplní nejrůznější informace, přidá fotografie či videa, zavede své blogy. To stejné pak může sledovat také u svých přátel z Netlogu.

Kromě toho lze ale na profil přidávat hudbu, plánovat události, ale také hrát hry a používat ostatní aplikace, které vás jistě jen tak neomrzí. Netlog.com ale dokáže využít i jiné weby a proto zde lze být v online spojení s Twitterem nebo dalšími věcmi, které jinde nenajdete a které dělají web jedinečným.

Sponzorované odkazy

Nejlepší online seznamka - Seznamte.se. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Badoo přihlášení je opravdu velice jednoduché a snadné. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací internetové služby Netlog.com a mají pouze informativní charakter.