• Netlog | Historie


Vyhledávej v nejúžasnější online komunitě s milióny členů a tisíci skupin.
Android aplikace

Měj v kapse celou svoji síť přátel díky Netlog aplikaci pro Android! Omrkni, co tví přátelé dělají, skoukni jejich obrázky, napiš jim do knihy návštěv nebo pošli zprávu.

Rychlé vyhledávání

Vyhledávejte profily uživatelů tak rychle jak jen to je možné, využijte bezvadný filtr, který mimo jiné nabídne vyhledávání podle koníčků, zájmů, ale třeba i barvy vlasů, očí nebo váhy.

Vytvoř si účet zdarma

Budeš mít svůj vlastní profil s blogem, knihou návštěv, fotoalbem, videi, hudbou, akcemi a vybírat mezi spoustou profesionálně vytvořených vzhledů profilu.


Netlog | Historie

Netlog, dříve známý jako FACEBOX a Bingbox je belgická internetová sociální síť konkrétně demograficky zaměřena na evropskou mládež. Sociální síť byla založena v červenci 2003 v Gentu v Belgii, kde ho založil Lorenz Bogaert a Toon Coppens, a do roku 2007 měl 28 milionů členů. Nyní se prohlašuje, že má více než 94 milionů registrovaných uživatelů ve 40 zemích.

Obliba této sociální sítě i nadále stoupá, nicméně převahu stále drží Facebook s množstvím uživatelů, kteří nedávno přesáhli 900.000.000, za nimi se daleko drží Badoo se 160.000.000 uživatelů a poté následuje Netlog, který má téměř 100.000.000 uživatelů.

Sponzorované odkazy

Nejlepší online seznamka - Seznamte.se. Facebook přihlásit se je jednoduchá záležitost a otázka několika okamžiků. Badoo přihlášení je opravdu velice jednoduché a snadné. V září 2008 byla spuštěná nová verze portálu Lidé.cz. Twoo je nejrychleji rostoucím místem pro chatování, hraní her a seznamování se s novými lidmi. eDarling je nová online seznamka.
Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!


Tyto stránky nejsou oficiální webovou prezentací internetové služby Netlog.com a mají pouze informativní charakter.